SCHOWKI

Kieszenie oraz stoliki typu lotniczego w oparciach przednich foteli

Znajdujące się w tylnej części oparć przednich foteli kieszenie umożliwiają przechowywanie dokumentów, książek lub czasopism. Stoliki typu lotniczego przydadzą się, gdy podróż się dłuży. Twoje dzieci będą zachwycone.

Pojemność bagażnika / możliwości aranżacji wnętrza

Renault Grand Scénic oferuje bagażnik o pojemności 702 dm3* oraz wciąż tak samo imponujące praktyczne rozwiązania i możliwości zmiany konfiguracji wnętrza. Możesz składać i rozkładać fotele w zależności od potrzeb. To takie proste! Długość przestrzeni bagażowej sięga do 2,76 m przy złożonym oparciu fotela pasażera z przodu**.

Tak więc czy wybierasz się w podróż z rodziną lub z przyjaciółmi, czy też chcesz przewieźć coś dużego... on naprawdę jest do tego stworzony.


* Fotele w 2. rzędzie przesunięte maksymalnie do przodu, fotele w 3.rzędzie schowane w podłodze bagażnika; według norm ISO 3832.
** W zależności od wersji.

Schowek w konsoli środkowej

Wśród licznych, rozmieszczonych w całym wnętrzu schowków (o łącznej objętości do 92 litrów!), przesuwana, środkowa konsola wyróżnia się szczególną praktycznością i pomysłowością. Jej pojemność wynosi ponad 8 l.

Posiada 2 przegrody: w większej można pomieścić duże przedmioty, jak np. butelki o pojemności 1,5 l. W mniejszej, umieszczonej w przesuwanym podłokietniku, znajdzie się dość miejsca na wszystkie drobne przedmioty, takie jak np. telefon komórkowy. Idealne rozwiązanie, by mieć niezbędne rzeczy w zasięgu ręki.

Miejsce kierowcy

Dzięki największej w tej klasie odległości od siedzenia do dachu i największemu zakresowi regulacji (70 mm w pionie, 240 mm w osi wzdłużnej), fotel kierowcy zapewnia każdemu możliwość uzyskania optymalnej pozycji za kierownicą niezależnie od budowy ciała.

Szuflady pod przednimi fotelami

Szuflady umieszczone pod przednimi fotelami, o pojemności 4,5 l każda, pozwalają na ukrycie rzeczy przed ciekawskimi spojrzeniami.

Schowki w podłodze

Umieszczone przed przednimi fotelami oraz przed dwoma fotelami bocznymi w 2.rzędzie, o pojemności sięgającej 14 l, pomieszczą większe przedmioty.