Umowa Serwisowa Formuła Non Stop

WSZYSTKO,

CO TRZEBA WIEDZIEĆ O DODATKOWEJ GWARANCJI

 

Umowę Serwisową Formuła Non Stop można wykupić w ciągu 12 miesięcy od daty wydania samochodu. Dodatkowa gwarancja Renault powoduje przedłużenie gwarancji fabrycznej i umożliwia skorzystanie z Assistance Renault we wszystkich krajach Europy, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W zależności od swoich potrzeb wybierasz okres i przebieg kilometrów obowiązywania tej gwarancji.
 

Poznaj i wybierz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

UMOWA SERWISOWA FORMUŁA NON STOP : PRZEWIDUJĄC WYDARZENIA PONAD TO, CO NIEPRZEWIDZIANE

 

Dlaczego warto skorzystać z dodatkowej gwarancji?

Spokój nawet na 5 lat!

• Korzystasz z bezpłatnej naprawy lub wymiany wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (włącznie z kosztem robocizny).

• Korzystasz z bezpłatnej naprawy lub wymiany układu wydechowego, sprzęgła, lamp ksenonowych i filtra cząstek stałych.

• Zyskujesz usługę Renault Assistance w Europie, pomoc drogową i holowanie.

• Wybierasz: udostępnienie samochodu zastępczego na 3 dni lub pokrycie kosztów powrotu do miejsca zamieszkania lub kontynuowania podróży.

• Czas trwania umowy i przebieg kilometrów to aż do 5 lat i/lub 150 000 km.

PRZYDATNE INFORMACJE

 

Większa wartość samochodu! Formuła Non Stop może być scedowana na następnego właściciela samochodu - jeśli będziesz chciał sprzedać swój samochód, sprzedasz go łatwiej i za więcej!

OGÓLNE WARUNKI UMÓW SERWISOWYCH

Umowy serwisowe (przedłużona gwarancja oraz kontrakty serwisowe) mogą być zawarte przed upływem 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji samochodu figurującej w dowodzie rejestracyjnym oraz przed wykonaniem pierwszego przeglądu (drugi warunek dotyczy wyłącznie kontraktów serwisowych).


Umowy serwisowe kończą się wraz z przekroczeniem jednego z dwóch wybranych kryteriów (czas trwania i/lub przebieg). Czas trwania kontraktu zawiera gwarancję fabryczną producenta liczoną od daty wydania samochodu bez względu na datę podpisania umowy. Przebieg liczony jest od zerowego stanu licznika.


Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Umowy dostępnymi u Twojego koncesjonera.