Kontrakt Serwisowy dla niedawno zakupionego samochodu

WSZYSTKO,

CO TRZEBA WIEDZIEĆ O KONTRAKTACH SERWISOWYCH

 

Kontrakt Serwisowy to gwarancja spokoju na lata dzięki profesjonalnej obsłudze w sieci Autoryzowanych Partnerów Renault. Kontrakt Serwisowy daje Ci pełną kontrolę nad budżetem obsługi swojego samochodu. Korzystasz wówczas z samochodu regularnie kontrolowanego i utrzymywanego w doskonałym stanie przez techników z sieci Renault posiadających duże doświadczenie i wiedzę, z których są znani. Dodatkowo umowy ZEN i FULL SERVICE obejmują również całodobową usługę Renault Assistance 7 dni w tygodniu.
Kontrakt Serwisowy możesz wykupić w ciągu 12 miesięcy od daty wydania pojazdu (przed wykonaniem pierwszego przeglądu).

 

Poznaj i wybierz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

KONTRAKT SERWISOWY „FULL SERVICE”: PROFESJONALNA OBSŁUGA BEZ NIEPRZYJEMNYCH NIESPODZIANEK

 

Kontrakt ten obejmuje najszerszy zakres usług przez cały okres jej trwania oraz wybrany przebieg kilometrów, w szczególności:

- przedłużenie gwarancji producenta, na warunkach analogicznych do Formuły Non Stop , włącznie z usługą Renault Assistance 24 h/24 h, 7 dni w tygodniu,

- dostęp do niezbędnych usług wynikających z programu przeglądów zgodnie z zaleceniami producenta,

- wymianę części podlegających zużyciu w trakcie eksploatacji samochodu: klocki i tarcze hamulcowe, amortyzatory, żarówki, pióra wycieraczek, akumulator itp. (oprócz opon).

NASZE USŁUGI

 

Sprawdź listę usług, które są objęte Kontraktami Serwisowymi.

 

> Warunki ogólne KS Full Service

> Warunki ogólne KS ZEN

> Warunki ogólne KS Moje Przeglądy

KONTRAKT SERWISOWY „ZEN”: OBSŁUGA DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO

 

Wystarczy wybrać okres obowiązywania Kontraktu i przebieg kilometrów, aby skorzystać:
- z przedłużenia gwarancji producenta, na warunkach analogicznych do Formuły non Stop, obejmującego również usługę Renault Assistance 24 h/24 h, 7 dni w tygodniu,
- z programu przeglądów obejmującego niezbędne usługi zgodne z zaleceniami producenta.

PRZYDATNE INFORMACJE

 

W razie awarii samochodu pomoc Renault Assistance jest do Twojej dyspozycji w całej Europie. W przypadku awarii unieruchamiającej należy dzwonić pod numer
(48 22) 575 99 99.

KONTRAKT SERWISOWY „MOJE PRZEGLĄDY”: PLANOWANA OBSŁUGA SAMOCHODU

 

Obejmuje wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie z zaleceniami producenta.

 

RADY

 

Kontrakt Serwisowy jest przypisany do danego samochodu. Jeśli zdecydujesz się sprzedać samochód, sprzedasz go łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową!

* OGÓLNE WARUNKI UMÓW SERWISOWYCH

Umowy serwisowe (przedłużona gwarancja oraz kontrakty serwisowe) mogą być zawarte przed upływem 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji samochodu figurującej w dowodzie rejestracyjnym oraz przed wykonaniem pierwszego przeglądu (drugi warunek dotyczy wyłącznie kontraktów serwisowych).


Umowy serwisowe kończą się wraz z przekroczeniem jednego z dwóch wybranych kryteriów (czas trwania i/lub przebieg). Czas trwania kontraktu zawiera gwarancję fabryczną producenta liczoną od daty wydania samochodu bez względu na datę podpisania umowy. Przebieg liczony jest od zerowego stanu licznika.


Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Umowy dostępnymi u Twojego koncesjonera.