ZOBOWIĄZANIA AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW RENAULT

ZOBOWIĄZANIA AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW RENAULT

WSZYSTKO,

CO TRZEBA WIEDZIEĆ O NASZYCH ROZWIĄZANIACH SERWISOWYCH

 

Wybierz Renault! Ułatw sobie życie i oszczędzaj czas dzięki jednoczesnemu zakupowi samochodu i usług! Bliskość, szybkość, jakość i niezawodność to główna troska naszych ekip. Sieć Renault jest mocno zaangażowana w zapewnianiu satysfakcji swoim klientom!
W jednym miejscu uzyskasz informacje o najlepszych rozwiązaniach dla Twojego samochodu i jego obsługi! Korzystaj z kompletnej gamy usług dostosowanych do Twojego samochodu, Twoich potrzeb mobilności oraz Twojego stylu życia!

RENAULT – TWÓJ PARTER FINANSOWY I UBEZPIECZYCIEL SAMOCHODU

RENAULT – TWÓJ PARTER FINANSOWY I UBEZPIECZYCIEL SAMOCHODU

- Nasi eksperci od finansowania przygotują wraz z Tobą najlepsze oferty umożliwiające zakupienie samochodu w sieci, proponując formuły all inclusive, z wkładem własnym lub bez niego, dostosowane do Twojej sytuacji i potrzeb. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami finansowania.
- Podpisanie jednej z naszych umów ubezpieczeniowych oraz skuteczne przedłużenie gwarancji na wiele lat umożliwi korzystanie z samochodu w spokojnej atmosferze.

PRZYDATNE INFORMACJE

 

Pełna kontrola nad budżetem dzięki comiesięcznym płatnościom za usługi Renault.
O szczegoły pytaj u swojego dealera.

RENAULT – SPRZYMIERZENIEC I DOSTAWCA USŁUG DLA TWOJEGO SAMOCHODU UŁATWIAJĄCYCH JEGO OBSŁUGĘ

RENAULT – SPRZYMIERZENIEC I DOSTAWCA USŁUG DLA TWOJEGO SAMOCHODU UŁATWIAJĄCYCH JEGO OBSŁUGĘ

- Jazda z poczuciem bezpieczeństwa. Po wybraniu jednej z naszych Umów Serwisowych masz pełną kontrolę nad swoim budżetem i korzystasz z samochodu utrzymywanego w doskonałym stanie przez wyszkolonych techników z sieci Renault posiadających duże doświadczenie i wiedzę, z których są znani.
- Renault Assistance jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby ograniczyć do minimum niedogodności w przypadku awarii samochodu.
- Jazda we właściwym kierunku. Renault, korzystając z wiedzy swoich partnerów znanych na całym świecie (Tom Tom, Navteq, NNG…), towarzyszy Ci podczas jazdy i naprowadza do celu podróży dzięki usługom nawigacji i multimediów.

RENAULT ZAWSZE W TWOIM ZASIĘGU

RENAULT ZAWSZE W TWOIM ZASIĘGU

Dbamy, aby zawsze być blisko Klienta. W tym celu Renault dysponuje wieloma środkami umożliwiającymi przekazywanie informacji i udzielanie odpowiedzi na Twoje pytania.
Za pośrednictwem profilu osobistego na Moje Renault możesz uzyskać informacje dotyczące samochodu i jego obsługi. Możesz również skorzystać z wyjątkowych ofert oraz spersonalizowanych usług.


> Wejdź na stronę Moje Renault.

 

Aby uzyskać potrzebne Ci informacje lub odpowiedzi na pytania możesz również skontaktować się z Infolinią Renault:

- pod numerem telefonu (+48 22) 575 99 99, od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 18.00

- lub za pomocą e-maila: skontaktuj się z Infolinią Renault.

 

Również Twój dealer pozostaje do Twojej dyspozycji i może odpowiedzieć na pytania i żądania związane z samochodem. Aby uzyskać z nim kontakt, wystarczy wypełnić jeden z formularzy on-line lub umówić się z nim on-line na przegląd samochodu.